Spor
26 Ocak 2020 Pazar

Alper Potuk Kabul Etti! Yeni Takımına İmzayı Atıyor

Fenerbahçe'de gönderilmesi gündemde olan Alper Potuk'un Çaykur Rizespor'a transferi resmileşmek üzere.
Alper Potuk Kabul Etti! Yeni Takımına İmzayı Atıyor
Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi yapan 'de bir yandan da transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı lacivertlilerde takımdan ayrılacak futbolcularla ilgili gelişmeler yaşanırken Alper Potuk'un ile anlaşma aşamasına geldiği öğrenildi.

Sezon başında maaşında indirime gitmesine rağmen 1,5 milyon euro kazanan ve fazla forma şansı bulamayan Alper Potuk'un Rizespor'a transferinin birkaç gün içerisinde resmileşmesi bekleniyor.

Sarı lacivertlilerden ayrılmak istemeyen Alper Potuk'un yapılan görüşmeler sonucunda Rizespor'a gitmeyi kabul ettiği öğrenildi.
Spor

Spor aklı en az olan başkan...

Ahmet Çakar'ın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi için kullandığı sözler gündem oldu. Çakar, Çebi'yi Beşiktaş tarihinin karizmadan en yoksun başkanı olarak nitelerken "Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız" ifadelerini kullandı.

Spor

Fenerbahçe Bankalar Birliği ile anlaştı!

Türkiye Bankalar Birliği ile Fenerbahçe anlaşmaya vardı. İki yıl geri ödemesiz 12 yıllık 500 milyon TL kredi alacak sarı-lacivertlilerin takım harcama limiti 400 milyon TL'ye yükselecek. Ali Koç, şahsi kefalet şartını da anlaşmadan çıkardı.

Spor

Aboubakar'ın menajerinden Beşiktaş açıklaması

Vincent Aboubakar'ın menajeri Nir Zahavi'den transfere dair açıklama geldi. Zahavi, golcü oyuncunun kronik sakat olmadığını belirtirken kulüplerin anlaşması halinde Beşiktaş'a transfer olabileceğini belirtti.