Güncel
7 Ocak 2021 Perşembe

Alişan, örnek olmak amacıyla canlı yayında koronavirüs aşısı yaptırdı

Koronavirüs aşısı için gönüllü olan Alişan, dün Star TV'deki programının canlı yayınında hastaneye giderek aşı yaptırdı. Canlı yayında aşı yaptırdığı anları gösteren Alişan, "Örnek olmak istedim" ifadelerini kullandı.
Alişan, örnek olmak amacıyla canlı yayında koronavirüs aşısı yaptırdı
Uzun süredir Star TV ekranında en yakın arkadaşı Demet Akalın ile Sabah Sabah isimli programı sunan ünlü şarkıcı Alişan, ülkemize yeni gelen koronavirüs aşısı için gönüllü oldu. Demet Akalın canlı yayını sunarken hastaneye giden Alişan, aşı yaptırdığı anlarda canlı yayın yaptı.

'İŞİN TEK ÇÖZÜMÜ AŞIYSA OLMAK İSTEDİM'
Faz 3 aşı grubunda ilk doz aşısını olan Alişan yaptığı açıklamada, 'Ben değil herkes bıktı bu Covid-19'dan... Bu işin tek çözümü aşıysa ben de bu aşıyı olmak istedim. Bir an önce bu işten kurtulmak ve örnek olmak istedim' şeklinde konuştu.

DEMET AŞI YAPTIRAMADI
Öte yandan aşı için arkadaşı gibi gönüllü olan Demet Akalın, gelen sonuçlarının uygun olmamasından dolayı aşı yaptıramadı.

Güncel

Berat Albayrak'la ilgili çok konuşulacak iddia

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'la ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'la arasındaki buzları erittiği öne sürülen Albayrak'ın 10 ya da 15 gün içerisinde Beştepe'de tekrar görevlendirileceği konuşuluyor.

Güncel

Hastanelerde koronavirüs aşılaması başladı!

Dün akşam Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Bilim Kurulu üyelerinin koronavirüs aşısı olmalarının ardından bu sabah hastanelerde koronavirüs aşılaması başladı. İlk etapta Türkiye'de 1 milyon sağlık çalışanı aşılanacak.