Spor
3 Şubat 2020 Pazartesi

Ali Koç'un Soyunma Odasındaki Sözleri!

Trabzonspor yenilgisi sonrası soyunma odasına inen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, futbolculara kısa bir konuşma yaptı.
Ali Koç'un Soyunma Odasındaki Sözleri!
Zirve yarışında 'a 2-1 mağlup olarak 4 maçlık galibiyet serisi son bulan 'de Başkan Ali Koç, dümene geçti. Trabzon'da büyük tepkilerle karşılaşan Ali Koç, maçın ardından soyunma odasına inerek Teknik Direktör Ersun Yanal ve futbolcularını tebrik etti.

Ali Koç, futbolcularına 'Sizler böyle oynamaya devam ederseniz, şampiyon olacaksınız. Bizim inancımız tam, yeter ki sizler bu şekilde mücadele vermeye devam edin' ifadelerini kullandı.

SAVAŞA DEVAM

Kaptanlar Emre ve Ozan da yenilgiden dolayı özür dileyip 'Biz şampiyon olacağız' sözünü verdi. Emre Belözoğlu, 'Terimizin son damlasına kadar savaşacağız. Hiç merak etmeyin, zafere biz ulaşacağız' ifadelerini kullandı.

Öte yandan sarı-lacivertli yönetim stada girerken Ali Koç'a sözlü hakarette bulunan S.K isimli şahısa 6222 sayılı kanunun 14/1 maddesinden işlem yapıldı. Şahısa para cezası uygulanacak. (Sözcü)
Spor

Spor aklı en az olan başkan...

Ahmet Çakar'ın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi için kullandığı sözler gündem oldu. Çakar, Çebi'yi Beşiktaş tarihinin karizmadan en yoksun başkanı olarak nitelerken "Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkanısınız" ifadelerini kullandı.

Spor

Fenerbahçe Bankalar Birliği ile anlaştı!

Türkiye Bankalar Birliği ile Fenerbahçe anlaşmaya vardı. İki yıl geri ödemesiz 12 yıllık 500 milyon TL kredi alacak sarı-lacivertlilerin takım harcama limiti 400 milyon TL'ye yükselecek. Ali Koç, şahsi kefalet şartını da anlaşmadan çıkardı.

Spor

Aboubakar'ın menajerinden Beşiktaş açıklaması

Vincent Aboubakar'ın menajeri Nir Zahavi'den transfere dair açıklama geldi. Zahavi, golcü oyuncunun kronik sakat olmadığını belirtirken kulüplerin anlaşması halinde Beşiktaş'a transfer olabileceğini belirtti.