Spor
26 Mayıs 2019 Pazar

Abdurrahim Albayrak: Benim Fikrimdi!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, şampiyonluk kutlamalarında önemli açıklamalar yaptı.
Abdurrahim Albayrak: Benim Fikrimdi!
Türk Telekom Stadı'nda 'ın 22. şampiyonluk kutlamasında Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim'in 5 yıllık yeni sözleşme imzalaması hakkında konuştu.

Terim'in kutlamada imza atmasının kendi fikri olduğunu söyleyen Abdurrahim Albayrak, 'Fatih Terim'in şampiyonluk kutlamasında imza atması fikri, benim fikrimdi. Hocamızla beraber inşallah 5. yıldızı da ekleyeceğiz. 'a hayırlı olsun.' dedi.

Abdurrahim Albayrak sözlerini 'Galatasaray camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Atmosfer süperdi. I love youuuuuu, herkese I love youuuuu.' ifadeleriyle tamamladı.
Spor

Vedat Muriqi, yeni kulübünden 2 milyon euro alacak

Fenerbahçe'nin Lazio ile 16 milyon euro ve 2 milyon euro bonuslarla anlaştığı iddia edilen Vedat Muriqi'in İtalyan kulübünden alacağı maaş da netleşti. Kosovalı golcünün Lazio'dan 2 milyon garanti ücret alacağı öğrenildi.

Spor

Fenerbahçe'nin imdadına Vedat Muric yetişecek

Açıklanan harcama limitiyle şok yaşayan Fenerbahçe'nin imdanına Lazio'nun teklifi yetişti. İtalyan kulübü, Vedat için Fenerbahçe'ye 18 milyon Euro teklif etti. Fener rakamı artırmaya çalışıyor.

Spor

İngiliz Devleri Zeki Çelik'in peşinde!

2 yılda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken milli futbolcu Zeki Çelik'le Premier Lig ekipleri Everton, Leicester City ve Tottenham ilgileniyor. 23 yaşındaki Zeki'nin en ciddi talibi ise, Mourinho'nun takımı Tottenham.

Spor

Merih Demiral tarihe geçti!

Juventus üst üste 9. kez şampiyon oldu, Milli futbolcumuz Merih Demiral, Serie A'da şampiyonluk yaşayan ilk Türk futbolcu olarak tarihe geçti.