Dünya
3 Ekim 2020 Cumartesi

ABD Başkanı Donald Trump: Gayet iyi olduğumu düşünüyorum

Koronavirüse yakalandıktan sonra tedbir amaçlı olarak hastaneye kaldırılan ABD Başkanı Donald Trump, sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Trump yayınladığı mesajda "Gayet iyi olduğumu düşünüyorum" dedi.
ABD Başkanı Donald Trump: Gayet iyi olduğumu düşünüyorum
Koronavirüs salgını süreci boyunca yaptığı açıklamalar ile gündemden düşmeyen ABD Başkanı Donald Trump, geçen gün kendisinin ve eşi Melenia Trump'ın koronavirüs test sonucunun pozitif olduğunu açıkladı. Kendilerini karantinaya aldıklarını duyuran Trump, tedbir amaçlı olarak Walter Reed Askeri Hastanesine götürüldü.

'HER ŞEYİN YOLUNDA OLDUĞUNDAN EMİN OLACAĞIZ'
Kendisine destek verenler için teşekkür mesajı yayınlayan Trump, 'Walter Reed Askeri Hastanesine gidiyorum. Gayet iyi olduğumu düşünüyorum ama her şeyin yolunda olduğundan emin olacağız' dedi.

'DESTEĞİNİZİ UNUTMAYACAĞIM'
Eşi Melenia Trump'ın da sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Trump, 'Herkese çok teşekkür ederim, desteğinizi unutmayacağım' ifadelerini kullandı.
Öte yandan Beyaz Saray'da iki önemli ismin de koronavirüse yakalandığı aktarıldı. Trump'ın seçim kampanyasının başındaki isim olan Bill Stepien ve eski Beyaz Saray danışmanı Kellyanne Conway de koronavirüse yakalandı.

Dünya

Seçilmiş ABD Başkanı Biden'a şok!

Teksas polisi, seçilmiş ABD Başkanı Joe Biden'ın seçim ekibinde yer alan Rachel Rodriguez'i, seçimlere hile karıştırdığı iddiasıyla gözaltına aldı. Evinde arama gerçekleştirilen Rodriguez'in suçunu itiraf ettiği bildirildi.