Emlak
2 Ocak 2018 Salı

2017 en çok satan konut projeleri

Türkiye'nin en önde gelen konut projelerini sizler için araştırdık. Peki, hangi konut projesi neden tercih edildi, müşterileri cazip kılan yönleri neler? İşte İstanbul'da bulunan 9 dev konut projesi..
2017 en çok satan konut projeleri

Türkiye'nin en önde gelen konut projelerini sizler için araştırdık. Peki, hangi konut projesi neden tercih edildi, müşterileri cazip kılan yönleri neler? inşaat sektöründe devlerin yarıştığı İstanbul'da 2017 yılına damga vuran 9 konut projelerinin detayları..

1-031.jpg

BİZİMEVLER GÜZELCE

İhlas Yapı kalitesi ve güvencesiyle Ispartakule'nin gözbebeği Bizimevler, şimdi de deniz tutkunları için Güzelce'de.

2-043.jpg

MEVSİM İSTANBUL

Kağıthane'de 3 blok 187 daireden oluşan ve dört mevsimi tüm güzellikleriyle yaşayabileceğiniz harika bir proje.

7-014.jpg

LİV MARMARA

Beylikdüzü'nde yapılan peyzaj ve deniz manzarasına sahip sıradışı bir proje.

3-023.jpg

TOYA NEXT

Basın Ekspress'de yer alan farklı bir proje olan ve ileri yaşam konsepti ile dikkatleri çekmeye başladı.

4-020.jpg

ÖDÜL İSTANBUL

Özyurtlar tarafından Beylikdüzü'nde yükselen ve konumu bakımından şehrin en hareketli, huzurlu, konforlu yaşamını sunuyor.

8-006.jpg

MASLAK 1453

herşey düşünülmüş, eksiksiz bir projeyi Maslak'da hayata geçirdi. Avrupa'nın en büyük yaşam kompleksi olan proje; konut, ofis, alışveriş ve sosyal alanları ile adeta yepyeni bir semt oldu.

 

5-010.jpg

İHLAS MARMARA EVLERİ 4

İhlas Yapı tarafından Beylikdüzü'ndeki 4.Etabı olan proje 762 konutu ön satış ile satışa sunuyor.

6-011.jpg

3.İSTANBUL

Başakşehir'de hayata geçirilen hiçbir projede yer almayan sosyal alanları ile Başakşehir'in en büyük projesi.

9-006.jpg

BAŞAKCITY

İstanbul'un yükselen değeri Başakşehir'in merkezinde özlenilen komşuluk hayatını modern mimari ile birleştiriyor. Avrupa'nın en büyük botanik parkının hemen yanında.

En güncel konut projelerini takip etmek, konut sektörünün patronlarından sektörün gelişmelerini öğrenmek için bilgi edinme amacıyla kurulmuş, ziyaretçilerinin yatırımlarını karlılığını arttırmak amacıyla yayın hayatına devam eden konut projeleri ile sizde yatırımlarınızda kar edin.

Emlak

Konut satışları aralık ayında %47,6 azaldı

Ekonominin lokomotifi konumundaki konut satışları 2020 Aralık ayında bir önceki yılın aynı ayına göre %47,6 azalarak 105 bin 981 oldu. Böylece 2020'de toplamda 1 milyon 499 bin 316 konut satılmış oldu.

Emlak

Konut Yatırımı İçin Tek Seçenek Türkiye Mi?

Türkiye'de en sık tercih edilen yatırım alışkanlıklarından biri olan, konut yatırımı her geçen yıl daha çok rağbet görmeye ediyor. Yatırımcılar kimi zaman kira gelirlerine odaklanırken, zaman zaman kısa süreli al – sat yapmayı tercih edebiliyor. Bununla b

Emlak

20 bin kişi akın etti

Ankara ile Kars arasında sefer yapan ve son günlerde ilgi odağında olan Doğu Ekspresi ile kente gelen yerli ve yabancı turistler, turizmin canlanmasına vesile oldu.